Onze mensen

Neem contact met ons op

Delft Enterprises

Delft Enterprises investeert in spin-out bedrijven van de TU Delft

Paul Althuis
Directeur Delft Enterprises
Bereikbaar via Martine Anspach
m.anspach@tudelft.nl
(+31) 015 278 2122

Ronald Gelderblom
Investment Director
r.gelderblom@tudelft.nl
(+31) 015 278 4350
Q&A: spin-outs, financiën, venture capital

Martine Nieuwenhuizen
Investment Manager
m.j.nieuwenhuizen@tudelft.nl
(+31) 015 278 2757
Q&A: spin-outs, fiscaal recht, notarieel recht

Mathijs Heutinck
Investment Manager
m.j.heutinck@tudelft.nl
(+31) 015 278 2920
Q&A: ondernemen, venture capital

Joost Mathot
Investment Manager
j.j.mathot@tudelft.nl
(+31) 015 278 1206
Q&A: ondernemen, startup voucher

Judith Smit
Jurist
j.h.h.smit@tudelft.nl
(+31) 015 278 7028
Q&A: intellectueel eigendom, ondernemingsrecht, contractenrecht

Marlou Scholtes
Jurist
m.l.scholtes@tudelft.nl
(+31) 015 278 4304
Q&A: intellectueel eigendom, ondernemingsrecht, contractenrecht

Malou Spruit
Communicatieadviseur
Tijdelijk niet beschikbaar, contact via Martine Anspach
m.anspach@tudelft.nl
(+31) 015 278 2122
Q&A: website Delft Enterprises, identiteit en pers

TU Delft Valorisatiecentrum

Het Valorisatiecentrum ondersteunt, stimuleert en faciliteert TU Delft wetenschappers en ondersteunend personeel in kennisvalorisatie.

Adriaan van Noord
Coördinator Intellectueel Eigendom (IP)
Patent@tudelft.nl
(+31) 015 278 4859
Q&A: intellectueel eigendom

Justin Kok
Manager Intellectueel Eigendom (IP)
Patent@tudelft.nl
(+31) 015 278 4859
Q&A: intellectueel eigendom

Renée Pohlmann
Manager Intellectueel Eigendom (IP)
Patent@tudelft.nl
(+31) 015 278 4859
Q&A: intellectueel eigendom

 

Irene Otten-Reynhout
Manager Intellectueel Eigendom (IP)
I.C.Otten-Reynhout@tudelft.nl
(+31) 015 278 4859
Q&A: intellectueel eigendom

Corine Meuleman
Adviseur Subsidies
c.h.j.meuleman@tudelft.nl
(+31) 015 27 87497|
Q&A: subsidies NL (NWO, STW, Topsectoren)

Meer informatie over het Valorisatiecentrum vindt u hier