Onze mensen

Neem contact met ons op

Delft Enterprises

Delft Enterprises investeert in spin-out bedrijven van de TU Delft

Paul Althuis
Directeur Delft Enterprises
Bereikbaar via Martine Anspach
m.anspach@tudelft.nl
(+31) 015 278 2122

Ronald Gelderblom
Investment Director
r.gelderblom@tudelft.nl
(+31) 015 278 4350
Q&A: spin-outs, financiën, venture capital

Martine Nieuwenhuizen
Investment Manager
m.j.nieuwenhuizen@tudelft.nl
(+31) 015 278 2757
Q&A: spin-outs, fiscaal recht, notarieel recht

Mathijs Heutinck
Investment Manager UNIIQ
m.j.heutinck@tudelft.nl
(+31) 015 278 2920
Q&A: ondernemen, venture capital, UNIIQ

Joost Mathot
jr. Investment Manager
j.j.mathot@tudelft.nl
(+31) 015 278 1206
Q&A: ondernemen, startup voucher

Judith Smit
Jurist
j.h.h.smit@tudelft.nl
(+31) 015 278 7028
Q&A: intellectueel eigendom, ondernemingsrecht, contractenrecht

Malou Spruit
Communicatieadviseur
m.k.spruit@tudelft.nl
(+31) 015 278 6848
Q&A: website Delft Enterprises, identiteit en pers

TU Delft Valorisatiecentrum

Het Valorisatiecentrum ondersteunt, stimuleert en faciliteert TU Delft wetenschappers en ondersteunend personeel in kennisvalorisatie.

Rolph Segers
Projectmanager Kennisvalorisatie (Technosprong)
r.segers@tudelft.nl
(+31) 015 278 8261
Q&A: ondernemen, YES!Delft

De afdeling Intellectueel Eigendom geeft advies en ondersteuning in het patenteren van de innovatie.

Adriaan van Noord
Coördinator Intellectueel Eigendom (IP)
Patent@tudelft.nl
(+31) 015 278 4859
Q&A: intellectueel eigendom

Justin Kok
Manager Intellectueel Eigendom (IP)
Patent@tudelft.nl
(+31) 015 278 4859
Q&A: intellectueel eigendom

Renée Pohlmann
Manager Intellectueel Eigendom (IP)
Patent@tudelft.nl
(+31) 015 278 4859
Q&A: intellectueel eigendom

Stefanie Nuhn
Manager Intellectueel Eigendom (IP)
Patent@tudelft.nl
(+31) 015 278 4859
Q&A: intellectueel eigendom

De afdeling Research Funding NL levert strategisch bestuurlijk advies bij externe onderzoeksfinanciering op nationaal niveau.

Corine Meuleman
Adviseur Subsidies
c.h.j.meuleman@tudelft.nl
(+31) 015 27 87497|
Q&A: subsidies NL (NWO, STW, Topsectoren)

Meer informatie over het Valorisatiecentrum vindt u hier